ERGO ir parūpējies par vēl lielāku sirdsmieru Jūsu mājās, papildinot īpašuma apdrošināšanu privātpersonām ar "Visu risku" segumu. Apdrošināts tavā mājā būs gandrīz viss.

Apdrošināti ir visi nekustamā un kustamā īpašuma bojājumi vai zudums pēkšņu un neparedzētu notikumu rezultātā, ja vien tie noteikumos nav minēti kā izņēmumi. Nejauši sasists televizors, caurvējā no galda nokritusi vāze, nejauši saplēstas brilles – tie ir tikai daži piemēri, kas var atgadīties ikvienam un katru dienu. Iegādājoties apdrošināšanu ar Visu risku segumu būsiet sevi pasargājis arī no šādiem finansiāliem zaudējumiem.

Turklāt kampaņas “Liels miers mājās” ietvaros ikviens, kas iegādāsies Visu risku segumu piedalīsies loterijā.
Katru nedēļu viens laimīgais saņems Click&Grow “Gudro dārzu”, bet pārējie piedalīsies lielās balvas loterijā par divām 500 € dāvanu kartēm no IKEA.

Tev nekas nav papildus jādara - viss ir vienkārši, iegādājies ERGO īpašuma apdrošināšanas polisi ar Visu Risku segumu, baudi lielu mieru mājās un laimē.

Par piedāvājumu interesējies ERGO birojos vai pie sadarbības partneriem.

Akcijas spēkā no  25.11.2020-31.01.2021. 
Loterijas atļaujas numurs: 6566

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Turpinot lapas apmeklējumu jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Vairāk par mūsu sīkdatņu lietošanas politiku lasiet šeit.