Bez rūpēm un raizēm

Vairāk par OCTA Pirkt OCTA

Daudz rūpes un raizes var sagādāt dokumentu kārtošana pēc ceļu satiksmes negadījuma. DubultOCTA ir apdrošināšanas līgums, kas apvieno OCTA un KASKO apdrošināšanas principus vienā polisē. Ja noticis ceļu satiksmes negadījums, cietusī persona atlīdzības saņemšanai var droši vērsties pie sava apdrošinātāja — ERGO, nevis pie avārijas izraisītāja apdrošināšanas sabiedrības, kā to paredz Latvijas OCTA sistēma.

ERGO DubultOCTA polisē iekļauta ne tikai OCTA likumā noteiktā apdrošināšanas aizsardzība, bet arī papildu pakalpojumi ērtākai atlīdzības saņemšanai un lielākai finansiālajai aizsardzībai. Turklāt šie papildu pakalpojumi šobrīd akcijas ietvaros līdz 2021. gada 31. janvārim tiek nodrošināti par simbolisku papildu samaksu – tikai viens eiro gadā.

Iegādājoties ERGO DubultOCTA polisi laika periodā no 14. decembra līdz 31. janvārim, tu ne tikai iegūsi papildu finansiālo aizsardzību, bet piedalīsies arī loterijā, kuras ietvaros katru darba dienu tiks izlozēta dāvanu karte 50 EUR vērtībā no Circle K.

Iegādājies ERGO dubultOCTA ar akcijas piedāvājumu ergo.lv, ERGO birojos vai pie sadarbības partneriem.

Akcija spēkā no 14.12.2020-31.01.2021.
Loterijas atļaujas nr. 6595

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Turpinot lapas apmeklējumu jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Vairāk par mūsu sīkdatņu lietošanas politiku lasiet šeit.