Gatavs ziemai

ERGO ir parūpējies, lai katrs varētu pēc iespējas labāk sagatvoties ziemai un izbaudīt visus tās dāvātos priekus. Iepazīsties ar jauno Nelaimes gadījumu apdrošināšanas noteikumu ieguvumiem un akcijas piedāvājumu.

Akcijas piedāvājums

No 07.11.2023. līdz 31.01.2024. iegādājoties Nelaimes gadījumu apdrošināšanas akcijas polisi apdrošināšanas aizsardzībā papildus tiks iekļauts:

Gripas apdrošināšana – vienreizēja atlīdzība 500 EUR apmērā, ja ar gripas diagnozi stacionārā pavadītas 3 dienas
Bērna mierinājums – ja bērns (vecumā līdz 18 gadiem) guvis kaulu lūzumu un par to saņemta atlīdzība, ERGO atmaksās pirkumu 20 EUR vērtībā par saldumu, augļu, grāmatu, kancelejas preču, rotaļlietu vai galda spēļu iegādi (pirkumi var būt arī kombinēti).

Jaunie Nelaimes gadījumu apdrošināšanas noteikumi

Esam paplidinājuši un uzlabojuši ERGO Nelaimes gadījumu apdrošināšanas noteikumus. Iepazīsties ar galvenajiem ieguvumiem:

Plašākais Medicīnisko izdevumu segums Latvijas tirgū - tiek kompensēti medicīniskie izdevumi, kas saņemti visā Baltijā, no pirmā ārsta apmeklējuma līdz rehabilitācijai viena gada laikā no Traumas iegūšanas brīža.
Protēžu, zobu protezēšanas un implantācijas izdevumu kompensēšana.
Palīdzība mājās - ja saistībā ar Traumu Apdrošinātajai personai ir ierobežotas pārvietošanas spējas, tiek kompensēts ārsta vai medmāsas apmeklējums, pārtikas produktu piegādes izdevumi.
Iekļautas atpūtas un fiziskās aktivitātes - piemēram spēlējot futbolu pagalmā, basketbolu ar draugiem svētdienā vai ikdienā pārvietojies ar motociklu.
Papildināts kristisko saslimšanu segums - vēl lielāka aizsardzība saslimstot ar smagu slimību - paplašināts kritisko saslimšanu skaits – iekļautas 24.
Citas/infekcijas slimības –  jaunu risks, iekļautas tādas saslimšanas kā akūts apendicīts, difterija, ērču encefalīts, meningīts un vairākas citas, kopumā 14 saslimšanas
Iespēja atsevišķi iegādāties tikai Kritiskās saslimšanas -  īpaši aktuāli, ja Apdrošinātajai personai jau ir spēkā esoša nelaimes gadījumu polise bez iekļauta Kritisko saslimšanu riska, piemēram, no darba devēja

Iepazīsties ar jaunajiem Nelaimes gadījumu apdrošināšanas noteikumiem:

ERGO Nelaimes gadījumu apdrošināšanas noteikumi NGD spēkā no 01.10.2023.

ERGO Nelaimes gadījumu apdrošināšanas noteikumi NGL spēkā no 01.10.2023.

ERGO Kritisko saslimšanu apdrošināšanas noteikumi NGK spēkā no 01.10.2023.

ERGO Citu infekcijas slimību apdrošināšanas noteikumi NGI spēkā no 01.10.2023.

Nelaimes gadījumu apdrošināšanas produkta informācijas dokuments IPID Spēkā no 07.11.2023.