Iespējami traucējumi Veselības apdrošināšanas mobilās aplikācijas darbībā
Ja novērojat problēmas aplikācijas darbībā, lūdzam to izdzēst un lejupielādēt atkārtoti.
Atlīdzību var pieteikt arī mājaslapas sadaļā Mans ERGO. Neskaidrību gadījumā rakstiet epastu info@ergo.lv.
Atvainojamies par neērtībām!
Atveram jaunu lappusi
Atveram jaunu lappusi
ERGO un Gjensidige - kopā lielāki un spēcīgāki
ERGO un “Gjensidige” apvienošanās Baltijā iezīmē nozīmīgu posmu mūsu stāstā – mēs apvienojam spēkus, lai kļūtu par vienu spēcīgāku un jaudīgāku uzņēmumu. Tas nozīmē stiprāku pamatu mūsu darbiniekiem, klientiem un mūsu kopējai nākotnei.
Gan ERGO, gan “Gjensidige” ir uzņēmumi, kas daudz sasnieguši – tie ir uzticami zīmoli ar lojāliem klientiem un komandām, kurām patiesi rūp savs darbs. Taču, lai veicinātu tālāku izaugsmi un inovācijas mūsdienu strauji mainīgajā vidē, ir nepieciešama drosme, sadarbība un jaunas perspektīvas. Apvienojot mūsu pieredzi, zināšanas un enerģiju, varēsim piedāvāt vairāk un sniegt plašākas iespējas ikvienam, kas ir daļa no mūsu stāsta.


Urzula Klāra Deška
ERGO valdes priekšsēdētāja Baltijas valstīs
Šī apvienošanās ir vairāk nekā tikai mēroga paplašināšana. Tā ir par cilvēkiem – mūsu klientiem, partneriem un komandām. Vissvarīgākās lietas ir stabilitāte, skaidrība un uzticams atbalsts. Apvienojot ERGO un “ADB Gjensidige” stiprās puses, mēs veidosim stabilāku pamatu nākotnei un attīstīsim pakalpojumus, kas patiesi atbilst cilvēku vajadzībām visā Baltijā. Mūsu sadarbība ar klientiem un partneriem saglabāsies cieša un personiska arī integrācijas laikā. Turpināsim būt partneris, uz kuru varat paļauties.
Par ERGO
ERGO ir viena no vadošajām apdrošināšanas grupām Baltijas reģionā, kas piedāvā plašu nedzīvības, dzīvības un veselības apdrošināšanas pakalpojumu klāstu. Apdrošināšana ir bizness, kura pamatā ir cilvēki. Tāpēc mēs ņemam vērā katras valsts atšķirīgo kultūru, bet vienlaikus novērtējam sadarbības sniegto sinerģiju. Mēs dalāmies savā apdrošināšanas pieredzē un piedāvājam privāto un korporatīvo klientu vajadzībām pielāgotus risinājumus ar starptautisku segumu.

Lai skatītu šo sadaļu, piekrītiet sīkfailu izmantošanai.
Šeit mēs parādām Youtube Video. Lai to skatītu, jums ir jāpiekrīt šādam sīkfailam: Pakalpojumi > Youtube Video.
Par Gjensidige
“Gjensidige” ir viena no lielākajām apdrošināšanas grupām Ziemeļvalstīs un ir kotēta Oslo biržā. Uzņēmums savu darbību sāka Norvēģijā pirms teju 200 gadiem un Baltijā darbojas gandrīz 20 gadus. “Gjensidige” Baltijas valstīs piedāvā pilnu nedzīvības apdrošināšanas produktu klāstu: īpašuma, ceļojumu, nelaimes gadījumu, pirkumu, OCTA un KASKO apdrošināšanu.
Jautājumi un atbildes
Ja rodas papildu jautājumi, aicinām ar mums sazināties:
