ERGO Latvijā, Baltijā, pasaulē

 • Ģimenei draudzīgas darbavietas statuss Latvijā
 • Platīna kategorija Ilgtspējas indeksa novērtējumā Latvijā
 • 27. vieta Labāko darba devēju TOP 50 Latvijā
 • Zaļākais apdrošināšanas zīmols Baltijā

ERGO Latvijā

ERGO ir viens no vadošajiem apdrošinātājiem Latvijā, ko pārstāv divas apdrošināšanas sabiedrības ERGO Insurance SE Latvijas filiāle, kas piedāvā plašu nedzīvības apdrošināšanas spektru, un ERGO Life Insurance SE Latvijas filiāle, kas piedāvā dzīvības un veselības apdrošināšanu.

Jau vairākus gadus pēc kārtas ERGO iekļuvusi Labāko darba devēju TOP 50 Latvijā, noturējusi Sabiedrības integrācijas fonda piešķirto Ģimenei draudzīgas darbavietas statusu, ierindojusies Platīna kategorijā Ilgtspējas indeksa novērtējumā, kā arī saņēmusi "zaļākā" Baltijas apdrošināšanas zīmola novērtējumu "Brand Capital" 2023. gada pētījumā. 

Atbildība pret vidi, kurā dzīvojam, un to, kādu šo vietu atstāsim nākamajām paaudzēm, ir mūsu ilgtspējas mērķu pamatā. No 2021. gada oktobra ERGO Latvijā un Baltijā ir ieviesta Vides pārvaldības sistēma, kas ik gadu tiek auditēta un sertificēta atbilstoši Eiropas Savienības un starptautiskajiem standartiem. ERGO Latvijā un Baltijā ir piešķirti ISO 14001 sertifikāti.

Mums ir plašs pārdošanas tīkls ar 38 klientu apkalpošanas centriem visā Latvijā, kas koordinē 115 apdrošināšanas starpniekus, kā arī mēs veiksmīgi sadarbojamies ar 63 brokeru sabiedrībām, 49 tūrisma aģentūrām, 18 auto dīleriem un 4 bankām.

ERGO Baltijā

ERGO ir viena no vadošajām apdrošinātāju grupām Baltijas reģionā, kas darbojas dzīvības, nedzīvības un veselības apdrošināšanas segmentos Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.

Vairāk nekā 640 000 klienti Baltijas valstīs uzticas ERGO pakalpojumiem, ekspertu zināšanām un finansiālajai stabilitātei. Mūsu panākumu pamatā ir gadu gaitā uzkrātā pieredze, pastāvīga piedāvāto produktu pilnveidošana un pielāgošana klientu vēlmēm. ERGO parakstīto apdrošināšanas prēmiju apjoms Baltijas valstīs 2022. gadā sasniedza 295 miljonus eiro, bet apdrošināšanas atlīdzībās tika izmaksāti 220 miljoni eiro.

ERGO Lietuvā: www.ergo.lt 
ERGO Igaunijā: www.ergo.ee

ERGO pasaulē

ERGO apdrošināšanas sabiedrības Baltijā ietilpst ERGO grupā, kuras uzņēmumi tiek pārstāvēti vairāk nekā 25 valstīs visā pasaulē, koncentrējoties uz galvenajiem un izaugsmes tirgiem Eiropā un Āzijā, piedāvājot plašu apdrošināšanas, pensiju, ieguldījumu un pakalpojumu klāstu. 2022. gadā ERGO grupas parakstīto prēmiju apjoms sasniedza 20 miljardus eiro, atlīdzībās klientiem tika izmaksāti 15 miljardi eiro, savukārt investīciju apjoms 2022. gadā sasniedza 125 miljardu apmēru.

Mūsu grupas zīmoli ir ar spēcīgu tirgus pozīciju, pieredzi un uzticamību. Pazīstamākie no tiem ir ERGO, DKV, ERV, DAS un CAO. 

Vairāk informācijas: https://www.ergo.com/en/Startseite

ERGO grupas akcionārs ir pasaules vadošā pārapdrošināšanas sabiedrība Munich Re.

Munich Re ir vairāk nekā 140 gadu pieredze un tās klienti ir simtiem apdrošināšanas sabiedrību visā pasaulē. Savā pastāvēšanas laikā tā ir uzkrājusi pieredzi, zināšanas un sasniegusi augstu kompetences līmeni, analizējot un vadot apdrošināšanas riskus. ERGO grupas klientiem tas garantē stabilitāti, aizsardzību un sniedz pamatotu drošības garantu.

Vairāk informācijas www.munichre.com
 

ERGO grupa Baltijā – vadība

 • Dr. Olivers Martins Willmes
  (Dr. Oliver Martin Willmes)

  Padomes priešsēdētājs (ERGO Insurance SE, ERGO Life Insurance SE)

 • Dirks Kristofs Šautess
  (Dirk Christoph Schautes)

  Padomes loceklis (ERGO Insurance SE, ERGO Life Insurance SE)

 • Dr. Maksimiliāns Hapahers
  (Dr Maximilian Happacher)

  Padomes loceklis (ERGO Life Insurance SE)

 • Ilona
  Mihele

  Padomes locekle (ERGO Insurance SE, ERGO Life Insurance SE)

 • Urzula Klāra Deška
  (Ursula Clara Deschka)

  Valdes priekšsēdētāja

 • Tadas Dovbīšs
  (Tadas Dovbyšas)

  Valdes loceklis

 • Mareks Ratniks
  (Marek Ratnik)

  Valdes loceklis

 • Ļuba Jaufmane
  (Ljuba Jaufmann)

  Valdes locekle (ERGO Life Insurance SE)

 • Aija
  Medne

  Valdes locekle

Finanšu informācija un māksātspēja

Gads ERGO Insurance SE Latvijas filiāle ERGO Life Insurance SE Latvijas filiāle
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012