ERGO atkārtoti saņem ģimenei draudzīgas darbavietas statusu

02.06.2023.

Sabiedrības integrācijas fonds atkārtoti piešķīris ģimenei draudzīgas darbavietas statusu apdrošināšanas sabiedrībai ERGO.

Lai veicinātu darba devēju rūpes par savu darbinieku spēju harmonizēt privāto jeb ģimenes un profesionālo dzīvi, kopš 2020. gada Sabiedrības integrācijas fonds ir ieviesis programmu “Ģimenei draudzīga darbavieta”.

Programmas ietvaros darba devējiem ir iespēja pieteikties savas darba vides izvērtējumam, kā arī saņemt atbalstu dažādu ģimenei draudzīgu prakšu ieviešanai organizācijā. Ņemot vērā, ka šis statuss tiek piešķirts uz diviem gadiem, šogad ERGO atkārtoti bija jāveic izvērtējums, kurā tika iegūti teicami rezultāti un pagarināts ģimenei draudzīgas darbavietas statuss.  

“Esmu no sirds priecīga un lepojos, ka esam saņēmuši ģimenei draudzīgas darbavietas statusu. ERGO panākumu atslēga ir motivēti un profesionāli darbinieki, un mēs apzināmies, ka būtiska loma tajā ir spēcīgai ģimenei, veselīgam darba un personīgās dzīves līdzsvaram un atbalstošam darba devējam. Mēs turpināsim pilnveidoties, lai arī turpmāk jūs sajustu ERGO kā ģimenēm draudzīgu darbavietu,” norāda ERGO Personāla un biroja administrēšanas nodaļas vadītāja Agnija Vība.

Šī gada novērtējumā ERGO ir saņēmis īpašu atzinību par uzņēmuma pieeju un sniegto atbalstu darbinieku profesionālajai attīstībai, rūpēm par darbinieku emocionālās labbūtības stiprināšanu (lekcijas, grupu supervīzijas, koučinga sesijas), iniciatīvām darba un privātās dzīves līdzsvara nodrošināšanai. 

ERGO papildus sociālo garantiju un apdrošināšanas nodrošināšanai rūpējas par savu darbinieku labklājību, nodrošinot ērtus darba apstākļus, iespēju strādāt attālināti un elastīgu darba laiku, piedāvājot papildu brīvdienas darbiniekiem, kā arī iespēju īslaicīgi strādāt birojā kopā ar atvasēm, izmantojot darbam pielāgotu bērnu istabu, kur pieejamas rotaļlietas un spēles dažādiem vecumiem.

Lai sniegtu iespēju vairāk laika pavadīt ģimenes lokā, darbiniekiem tiek piedāvātas piecas papildu brīvdienas, kuras iespējams izmantot ģimenei īpašos notikumos, piemēram, dzimšanas dienā, izlaidumā vai vienkārši atpūtai kopā ar saviem tuvajiem. Vēl viena papildu brīvdiena tiek piešķirta 1. septembrī tiem darbiniekiem, kuru bērni sāk skolas gaitas 1. klasē. 

ERGO sveic darbiniekus svarīgos dzīves notikumos un sniedz atbalstu grūtos brīžos, kā arī organizē pasākumus darbinieku bērniem un ģimenēm. Piemēram, pērn tika organizēts ERGO bērnu pārgājiens, kura laikā bērniem bija iespēja iepazīties savā starpā, pavadīt laiku dabā, piedalīties dažādās aktivitātēs un uzzināt daudz jaunu faktu par vides aizsardzību, iesaistoties interaktīvā Pasaules Dabas Fonda nodarbībā. Lai veicinātu veselīgu un aktīvu dzīvesveidu, ERGO nodrošina darbiniekiem iespēju kopā ar ģimenēm piedalīties dažādos sportiskos pasākumos, piemēram, Rimi Rīgas maratonā un Ķekavas velobraucienā. Tāpat, lai iepriecinātu mazākos ERGO ģimenes locekļus, viņiem ik gadu tiek sarūpētas īpašas Ziemassvētku dāvanas. 

Vairāk par programmu “Ģimenei draudzīga darbavieta” iespējams uzzināt ŠEIT!

Mēs, ERGO, esam par stiprām ģimenēm!

 

Papildu informācija:
Guna Kaše
sabiedrisko attiecību vadītāja 
ERGO Insurance SE Latvijas filiāle
ERGO Life Insurance SE Latvijas filiāle
Skanstes iela 50, Rīga, LV-1013
Tālr. 67081941
E-pasts: guna.kase@ergo.lv