ERGO – līderis starp apdrošinātājiem Uzņēmumu reputācijas TOP 2017

Šogad laikraksta Dienas Bizness veidotajā Uzņēmumu reputācijas topā ERGO Life Insurance SE Latvijas filiāle ir līderis starp Latvijas apdrošinātājiem un ierindota tūlīt aiz trim bankām Finanšu nozares topa 4. vietā, savukārt ERGO Insurance SE Latvijas filiāle 6. vietā. Abi ERGO uzņēmumi arī ir vienīgie starp topā iekļuvušajiem apdrošinātājiem, kuriem izdevies sasniegt reputācijas kāpumu.

Kopumā Uzņēmumu reputācijas topā ERGO Life Insurance SE Latvijas filiāle šogad atrodas augstajā 76. vietā. Jau otro gadu pēc kārtas ERGO ir starp apdrošināšanas jomas līderiem, pērn pakāpjoties par 18 vietām, šogad kāpums sasniegts par 10 vietām.

Savukārt ERGO Insurance SE Latvijas filiāle atrodas 83. vietā un uzrāda kāpumu par 7 vietām.

“ERGO uzņēmumi jau vairākus gadus pēc kārtas uzrāda nozīmīgu kāpumu Latvijas uzņēmumu reputācijas topā. Tas ir augsts un mums ļoti svarīgs klientu, sadarbības partneru un sabiedrības novērtējums, jo reputācija, stabilitāte un uzticamība apdrošināšanas nozarē ir izšķiroša. Klienti lielākoties apdrošinātāja reputāciju novērtē brīžos, kad noticis negadījums un nepieciešama operatīva rīcība.,” uzsver ERGO valdes locekle Ingrīda Ķirse.

ERGO ik dienu pilnveido sniegtos pakalpojumus un klientu apkalpošanas kvalitāti, lai arvien atbilstu klientu vajadzībām. Cenšamies būt mūsdienīgi, tuvāki klientiem un sadarbības partneriem, stiprinot savstarpējo uzticēšanos un sadarbību ilgtermiņā.

“Apdrošinātāja labajam vārdam īpaši liela nozīme ir, izvēloties tādus ilgtermiņa produktus kā dzīvības apdrošināšana vai mūža pensijas polise. Arī pozitīvo reputācijas kāpumu apstiprina fakts, ka tieši dzīvības apdrošināšanā ik gadu ERGO sasniedz straujāko izaugsmi, apsteidzot vidējos tirgus rādītājus, savukārt veselības apdrošināšanā turpinām būt līderis ne vien Latvijā, bet arī visā Baltijā,” norāda Ingrīda Ķirse.

Uzņēmumu reputācijas topa veidotāji norāda, ka apdrošinātāju nozarē patlaban esošie uzņēmumi ir nostabilizējušies, veidojot lielus un klientu acīs uzticamus tirgus spēlētājus, tādēļ nākotnē to reputācija varētu turpināt uzlaboties.

Papildus šogad ERGO ir atzinīgi novērtēts kā trešais straujāko kāpumu sasniegušais Latvijas uzņēmums reputācijas kategorijās “Labs darba devējs” un “Rūpējas par sabiedrības labklājību”

“ERGO darbinieki ir mūsu lielākā vērtība. Esam pārliecināti, ka iedvesmoti, profesionāli un aizrautīgi darbinieki ir tie, kas vairo klientu uzticēšanos. Šī gada Uzņēmumu reputācijas topā abi ERGO uzņēmumi ir 50 labāko darba devēju vidū – vienīgais no Latvijas apdrošinātājiem. Esam ļoti gandarīti par šo novērtējumu un darīsim visu, lai arī turpmāk ERGO būtu lieliskākā darbinieku komanda!” atzīst Ingrīda Ķirse.

Arī sociālā atbildība un aktivitātes šajā jomā veicina pozitīvu reputāciju. ERGO turpina aktīvi iesaistīties sociāli atbildīgos projektos gan kultūras, gan drošības jomās, kā arī atbalstot izglītību un sportu. Lepojamies ar ERGO Veloskolu bērniem, ERGO stipendijām bez vecāku gādības palikušies jauniešiem studijām augstskolās, Latvijas čempionātu pludmales volejbolā ERGO OPEN, dalību CSDD satiksmes drošības kampaņās un gaismas festivālu Staro Rīga, kā arī dalību virknē citos nozīmīgos projektos.