ERGO un DBS projekts “Misija: drošs ceļš uz skolu” viesojas Valmierā un Liepājā

24.03.2023.

Lai uzlabotu skolēnu zināšanas par ceļu satiksmes noteikumiem un mazinātu cietušo bērnu skaitu, apdrošināšanas sabiedrība ERGO sadarbībā ar “Drošas Braukšanas Skolu” (DBS) rīko izglītojošu kampaņu “Misija: drošs ceļš uz skolu”. Martā projekts viesojās Valmieras Viestura vidusskolā un Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskolā, kur DBS vadītājs Jānis Vanks kopā ar atraktīvo ERGO Zaķi mācīja drošas satiksmes pamatprincipus sākumskolas bērniem.

Kā pareizi šķērsot ielu, kādus noteikumus ievērot, dodoties ceļā ar velosipēdu vai skrejriteni, kā būt pamanāmam tumšajā laikā, kādēļ ir svarīgi koncentrēt uzmanību uz apkārt notiekošo un neaizrauties ar spēlēm mobilajā telefonā vai mūzikas klausīšanos austiņās – šos un citus jautājumus J. Vanks pārrunāja ar bērniem, lai, patstāvīgi mērojot ceļu uz skolu, viņi būtu maksimāli pasargāti.

Tāpat skolēni ar lielu interesi noskatījās kampaņas video, kas veidots, spēles veidā parādot konkrētās mācību iestādes apkārtni un stāstot par bīstamākajām vietām ceļā uz skolu.

Valmieras un Liepājas skolu audzēkņi labprāt dalījās arī ar savu pieredzi un novērojumiem ceļu satiksmē, bet mācību stundu noslēgumā tika izspēlēta viktorīna, pārbaudot bērnu zināšanas. Par pareizajām atbildēm skolēni saņēma balvas, savukārt ERGO Zaķis visus apdāvināja ar gardām konfektēm un draudzīgiem apskāvieniem. 

ERGO sadarbībā ar DBS šogad turpinās sociālās atbildības kampaņu “Misija: drošs ceļš uz skolu”, viesojoties Latvijas skolās un izglītojot bērnus par galvenajiem drošības principiem satiksmē.

Skaties video!

Kā izpildīt misiju un, ievērojot noteikumus, droši nonākt Valmieras Viestura vidusskolā:

Kādi drošas satiksmes principi jāievēro ceļā uz Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskolu:

 

Papildu informācija:
Guna Kaše
sabiedrisko attiecību vadītāja 
ERGO Insurance SE Latvijas filiāle
ERGO Life Insurance SE Latvijas filiāle
Skanstes iela 50, Rīga, LV-1013
Tālr. 67081941
Mob.tālr. +371 26041749
E-pasts: guna.kase@ergo.lv