Izveidots ERGO Biznesa klientu centrs mazajiem un vidējiem uzņēmumiem

01.02.2024.

Lai apdrošināšanas pakalpojumi uzņēmējiem būtu vēl ērtāk pieejami, apdrošināšanas sabiedrība ERGO izveidojusi Biznesa klientu centru, kas specializējas pakalpojumu un konsultāciju sniegšanā mazajiem un vidējiem uzņēmumiem (MVU).

“Mēdz teikt, ka uzņēmējdarbība nemīl pauzes, tieši tādēļ apdrošināšanai ir ārkārtīgi liela nozīme uzņēmumu dzīvē, kas ir pilna dažādu risku. Komercīpašuma, biznesa nepārtrauktības, transporta, civiltiesiskā, darbinieku veselības apdrošināšana, kā arī citi apdrošināšanas veidi, kas pielāgoti uzņēmuma vajadzībām, būtībā ir daļa no biznesa plānošanas. Redzot, ka juridiskais segments aug straujāk, nekā gaidīts, un ir veiksmīgi atkopies pēc dīkstāves pandēmijas laikā, mums bija svarīgi pilnveidot apdrošināšanas pakalpojumus MVU atbalstam, tādēļ šim nolūkam esam izveidojuši Biznesa klientu centru,” stāsta ERGO Pārdošanas tīkla departamenta vadītājs Guntis Podračiks.

MVU Biznesa klientu centra sniegtās priekšrocības 

•    ERGO konsultanti palīdz izvērtēt konkrētajam uzņēmumam un tā darbības specifikai aktuālākos riskus, izveidojot individuālu piedāvājumu, lai uzņēmums saņemtu pēc iespējas efektīvāku apdrošināšanas aizsardzību. Centrā vienuviet tiek sniegtas konsultācijas par visiem ERGO piedāvātajiem apdrošināšanas veidiem.

•    Vēršoties Biznesa klientu centrā, uzņēmumam tiek piesaistīts personīgais apdrošināšanas speciālists, kurš ilgtermiņā seko līdzi konkrētā klienta vajadzībām, jomas aktualitātēm un noslēgtajiem apdrošināšanas līgumiem, tādējādi atvieglojot un padarot operatīvāku savstarpējo sadarbību.

•    Konsultācijas pieejamas gan klātienē ERGO Biznesa klientu centrā, gan tiešsaistē, gan klienta birojā, iepriekš vienojoties par konsultācijas laiku. 

Biznesa klientu centrs atrodas kādreizējās ERGO filiāles “Āgenskalns” telpās – Rīgā, Nometņu ielā 61.

Kā kļūt par klientu?

•    Piesakies konsultācijai klātienē vai “online” ŠEIT.
•    Raksti: bizness@ergo.lv.
•    Zvani: +371 26840020 vai +371 27746588.
•    Nāc: Nometņu iela 61, Rīga (ieeja no Pilsoņu ielas).

Plašāk par ERGO Biznesa klientu centru iespējams uzzināt šeit!

 

Papildu informācija medijiem:
Guna Kaše
komunikācijas projektu vadītāja 
ERGO Insurance SE Latvijas filiāle
ERGO Life Insurance SE Latvijas filiāle
Skanstes iela 50, Rīga, LV-1013
Tālr. 67081941
Mob.tālr. +371 26041749
E-pasts: guna.kase@ergo.lv