Rēķinu apdrošināšana – jauna iespēja “Elektrum” klientiem

21.08.2023.

Regulāro maksājumu jeb rēķinu apdrošināšana ir vēl nebijusi iespēja, ko “Elektrum” no šī gada piedāvā saviem klientiem sadarbībā ar apdrošināšanas sabiedrību ERGO. Situācijā, kad notiek nelaimes gadījums, rodas nopietnas veselības problēmas vai iestājas bezdarbs, apdrošināšana parūpēsies, lai elektrības un gāzes rēķini būtu drošībā un tiktu apmaksāti.

Slimība, darbnespēja vai darba zaudēšana sev līdzi var nest finansiālu nestabilitāti un izjaukt ierasto dzīves ritmu. Lai šajā periodā nebūtu jāuztraucas par to, vai pietiks līdzekļu ikdienas rēķinu apmaksai, jaunais apdrošināšanas pakalpojums “Maksājumu drošībai” ļaus pasargāt savu un ģimenes budžetu – apdrošinātie “Elektrum” elektrības un gāzes rēķini tiks apmaksāti.

Rēķinu apdrošināšana pieejama iedzīvotājiem, kuri noslēguši elektroenerģijas vai gāzes tirdzniecības līgumu ar “Elektrum”. Rēķinus iespējams apdrošināt jebkurā līguma periodā, izvēloties gan atbalsta summu, gan atlīdzības saņemšanas laiku – līdz pusgadam vai gadam. 

Kas tiek apdrošināts?

•    Ilgstoša darba nespēja – nelaimes gadījuma vai slimības rezultātā iestājusies darbnespēja, kas ilgst vairāk par 30 dienām.

•    Bezdarbs – darba attiecību izbeigšana pēc darba devēja iniciatīvas, ja bezdarbs ilgst vairāk par 30 dienām.

“Mēs jūtam atbildību par sekmīgu sadarbību ar ikvienu klientu, vienmēr esam gatavi meklēt risinājumu dažādās situācijās, cenšamies nākt pretī klientiem, tajā pašā laikā nodrošinot ilgtspējīgu un atbildīgu uzņēmuma darbību. Sadarbībā ar ERGO nonācām līdz risinājumam – apdrošināšanas pakalpojumam "Maksājumu drošībai", kas mūsu klientiem sniegs mieru un drošības izjūtu arī neparedzētu apstākļu gadījumā. Ilgstošas slimības vai bezdarba situācijā par savu rēķinu apmaksu nebūs jāuztraucas,” saka Edgars Strods, AS "Latvenergo" Jauno produktu vadības daļas vadītājs. Viņa komanda radījusi un īstenojusi ideju par klientu finansiālu atbalstu krīzes situācijās, ko iekļaut “Elektrum” apdrošināšanas produktu klāstā.

Uzzini vairāk par rēķinu apdrošināšanu – ŠEIT

Apdrošini savus “Elektrum” rēķinus – ŠEIT!


Papildu informācija medijiem:
Guna Kaše
sabiedrisko attiecību vadītāja 
ERGO Insurance SE Latvijas filiāle
ERGO Life Insurance SE Latvijas filiāle
Skanstes iela 50, Rīga, LV-1013
Tālr. 67081941
Mob.tālr. +371 26041749
E-pasts: guna.kase@ergo.lv