ERGO saņem Ilgtspējas indeksa balvu

Šogad ERGO pirmo reizi piedalās Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta, Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības (LBAS) iniciatīvā Ilgtspējas indekss. Balstīts starptautiski atzītā metodoloģijā, Ilgtspējas indekss ir vadības instruments, kas palīdz Latvijas uzņēmumiem noteikt savas darbības ilgtspēju un korporatīvās atbildības līmeni.

Ilgtspējas indeksa rezultāti tika paziņoti vakardien, 1. jūnijā apbalvošanas ceremonijā Atbildīga biznesa nedēļas laikā, kurā, piedaloties īpašiem viesiem – Saeimas priekšsēdētājai, Ministru prezidentam, ekonomikas un finanšu ministriem, tika sveikti Latvijas atbildīgākie un drosmīgākie uzņēmumi, tostarp arī ERGO.

Balvu par iekļūšanu bronzas uzņēmumu grupā saņēma ERGO valdes locekle Latvijā Ingrīda Ķirse. Komentējot ERGO uzņēmumu panākumus, viņa uzsver: “Korporatīvā atbildība un darbības ilgtspēja ir pārliecība, kas ik dienu ir klātesoša mūsu uzņēmuma darbībā. Varam lepoties, ka ERGO vērtību un korporatīvās atbildības principu īstenošanā iesaistās ikviens mūsu uzņēmumā, tāpēc pozitīvais vērtējums un balva ir īpaši pagodinoši. Esam darījuši daudz, un šis apbalvojums ir motivācija turpināt ceļu uz augošu ilgtspējīgu attīstību un vēl atbildīgāku darbību.”

Atbildīgas biznesa nedēļas un Eiropas Ilgtspējīgas attīstības nedēļas 2017 ietvaros ERGO pārdošanas direktore Laila Līduma piedalījās arī Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta rīkotajā biznesa sanāksmē “Randiņš ar ministru”, kur kopā ar ekonomikas, izglītības un zinātnes, labklājības un satiksmes ministriem, Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektori, kā arī ekspertu paneli apsprieda priekšlikumus Latvijas uzņēmējdarbības vides uzlabošanai.