Nedēļas nogali "ERGO Open" posmā Cēsīs favorītu lomā sagaidīs Samoilovs un Šmēdiņš

Informācija publicēta: 15.07.2021.

16. jūlijā Cēsu Olimpiskā centra laukumos sāksies "ERGO Open" Latvijas čempionāta trešais posms pludmales volejbolā. Latvijas olimpiešu prombūtnes laikā izteikti favorīti būs Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš, bet tradicionālo viesu lomā būs Lietuvas un Igaunijas sportisti, kā arī vīriešu dueti no pasaules čempionu zemes Krievijas.

Šis būs jau otrais posms šovasar, kurā sacentīsies gan vīrieši, gan sievietes. 16.-18. jūlija posmam kopumā pieteiktas 70 komandas, tostarp 10 no ārvalstīm.


Uz Tokijas olimpiskajām spēlēm gan jau būs devies Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs, kuri uzvarēja abos pirmajos posmos. Tāpēc galvenie favorīti būs viņu sīvākie konkurenti Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš. Ierindā būs arī otrs Kontinentālā kausa sacensību pāris Latvijas izlasē Artūrs Rinkevičs/Ardis Daniels Bedrītis – šī gada U-22 Eiropas vicečempioni. Tāpat mačiem gatavojas tādi pāri kā Mihails Samoilovs/Rinalds Aišpurs, Arnis Reliņš/Mārcis Jirgensons, Sandris Andrejevs/Toms Benjavs, kā arī divi dueti no Krievijas un viena – no Lietuvas. Vīriešu turnīram pieteikts rekordskaits komandu – 46 pāri, no kuriem 24 piedalīsies pamatsacensībās.


Neprognozējamas solās būt sieviešu sacensības, kurās pēc Ventspils posma uzvarētāju Tīnas Graudiņas un Anastasijas Kravčenokas došanās uz Tokiju pagājušā gada U-20 Eiropas čempiones Anete Namiķe un Varvara Brailko spēlēs katra savā duetā. Namiķe pārī ņēmusi Martu Ozoliņu, bet Brailko – Luīzi Skrastiņu. Ierindā būs Kristīne Briede/Krista Paegle, talantīgās jaunietes Kate Vasiļjeva un Elīza Dreimane, kā arī vairāki labi Lietuvas dueti, kopā seši, un viens duets no Igaunijas. Sieviešu turnīrā pieteiktas 24 komandas, no kurām 16 spēlēs pamatturnīrā.


16. jūlijā plkst. 16.00 Cēsu posms sāksies ar kvalifikācijas cīņām, nākamajā dienā norisināsies grupu turnīrs un izslēgšanas spēļu pirmā kārta, savukārt izšķirošos mačus 18. jūlijā būs iespēja vērot arī televīzijas tiešraidēs. "ERGO Open" posma balvu fonds ir 1500 eiro gan sievietēm, gan vīriešiem.


Jau devīto gadu par sacensību aizraujošu norisi palīdz gādāt čempionāta ģenerālsponsors – apdrošināšanas sabiedrība ERGO.


Šogad čempionāta etapus atbalsta Saulkrastu, Ventspils, Cēsu, Jūrmalas un Liepājas pilsētas domes. Kurzemes pilsētā Liepājā pirmoreiz notiks valsts pludmales volejbola meistarsacīkšu posms – 20.-22. augustā tur norisināsies finālturnīrs, kurā tiks noskaidroti Latvijas čempionāta medaļnieki.


"ERGO Open 2021" Cēsu posma kalendārs

16. jūlijs 16.00 - kvalifikācijas spēles
17. jūlijs 10.00 - grupu turnīrs
17. jūlijs 18.20 - izslēgšanas spēļu pirmā kārta
18. jūlijs 09.00 - ceturtdaļfināli
18. jūlijs 11.30 - sieviešu pusfināls - "Sportacentrs.com TV"
18. jūlijs 12.30 - vīriešu pusfināls - "Sportacentrs.com TV"
18. jūlijs 13.30 - vīriešu pusfināls - "Sportacentrs.com TV"
18. jūlijs 15.00 - spēle par 3. vietu sievietēm - LTV7
18. jūlijs 16.00 - spēle par 3. vietu vīriešiem - LTV7
18. jūlijs 17.30 - fināls sievietēm - LTV7
18. jūlijs 19.00 - fināls vīriešiem - LTV7

Papildu informācija par Cēsu posmu vīriešiem

Papildu informācija par Cēsu posmu sievietēm

 

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Turpinot lapas apmeklējumu jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Vairāk par mūsu sīkdatņu lietošanas politiku lasiet šeit.