Kā rīkoties, ja nepieciešama veselības aprūpe?

  • Ambulatorie pakalpojumi: 

Veselības problēmu gadījumā, vērsies pie ģimenes ārsta, kurš nozīmēs ārstēšanās plānu vai nepieciešamības gadījumā nosūtīs pie atbilstošā speciālista.

Saņemot ambulatoros pakalpojumus aicinām ERGO polisi izmantot racionāli un pirms pieteikties maksas pakalpojuma saņemšanai, iepazīties ar ārstniecības iestāžu sarakstu, kas sniedz valsts apmaksātus ambulatorus veselības aprūpes pakalpojumus un informāciju par gaidīšanas laiku (dienās) to saņemšanai - ieskaties šeit.

Atceries!
Virkne valsts apmaksātu pakalpojumu (ārstu konsultācijas, izmeklējumi) ir pieejami salīdzinoši ātrā laikā, līdzvērtīgi, kā maksas pakalpojumi. Informāciju atradīsi šeit.
Tas ir lielisks veids, kā saudzēt polises līdzekļus neparedzētiem, lielākiem izdevumiem. 
Saņemot valsts apmaksātus veselības aprūpes pakalpojumus, jāsedz tikai pacienta līdzmaksājums. Informāciju par līdzmaksājumiem atradīsi šeit.

  • Plānveida stacionārie pakalpojumi:

Plānveida stacionāros pakalpojumus vēlams saskaņot vismaz piecas dienas pirms ārstēšanās, lai pārliecinātos par to, kādā apmērā polise segs ārstniecības izmaksas. Plānveida palīdzību saskaņot iespējams Mans ERGO vai rakstot uz arsti@ergo.lv

Lai veiktu saskaņošanu, ir nepieciešams iesniegt:
•    ārsta nosūtījuma kopija, kurā norādīta diagnoze saskaņā ar SSK-10 klasifikatoru, pakalpojuma nosaukums un slimības anamnēze (īss slimības gaitas apraksts), vēnu operācijas gadījumā arī informācija par vēnu nepietiekamības pakāpi;
•    plānoto pakalpojumu izcenojumi;
•    apdrošinātās personas kontaktinformācija.

ERGO izvērtēs iesniegtos dokumentus un sazināsies ar tevi, lai saņemtu papildus nepieciešamo informāciju vai informētu par pieņemto lēmumu. 

  • Saglabā visus dokumentus, kas saistīti ar pakalpojuma veikšanu un apmaksu
  • Ziņo par notikušo mums, zvanot uz klientu atbalsta dienestu 1887, +371 67081887 (no ārzemēm), darba dienās no 08:00 līdz 19:00, vai aizpildot pieteikumu elektroniski